Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

ZAPACH Z LODÓWKI

W lodówce trzyma się jedzenie różnego rodzaju i nie udaje się ukryć tego, że jedno pachnie gorzej niż inne. Zazwyczaj nabiał czy warzywa są neutralne, jednak w przypadku ryb albo kiełbas zapach roznosi się nie tylko po całej lodówce, ale po całej kuchni. Gdy jest to brzydki zapach, wówczas skutecznie zniechęca do jedzenia. Jest też znakiem, że trzeba coś z tym zrobić i zapobiec przesiąknięciu innych produktów nieprzyjemnym aromatem. Najlepiej od razu po zakupie produkty intensywnie pachnące trzymać w osobnych, plastikowych pojemnikach. To samo dotyczy napoczętych już warzyw, dzięki czemu nie obeschną i nie będą wydzielały ewentualnego zapachu. Jeśli jednak nie potrafimy zidentyfikować źródła fetoru, wtedy trzeba wymyć całą lodówkę. Dobrze nadaje się do tego woda z octem, którą trzeba przeczyścić półki oraz boczne ścianki żeby sprzęt był odświeżony. Po tym zabiegu najlepiej wstawić do lodówki mały talerzyk z czymś, co pochłania zapachy. Może to być kawa w ziarenkach, sok z cytryny, a nawet proszek do pieczenia, czyli jedna z rzeczy, które znajdują się wśród zapasów w każdym domu.

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...