Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

CZY MAKARON JEST NUDNY?

Makaron jest już standardowym dodatkiem do wielu potraw. Pomysłem na obiady, zarówno w znanym wszystkim spaghetti na różne sposoby, jak i w zapiekankach, zamiast ziemniaków, w zupach czy nawet na słodko czego nie potrafią pojąć widzący to Włosi. Jedzony tak często może wydawać się nudnym daniem, jednak wcale nie musi tak być. Kształty makaronu pozwalają na różnorodne wariacje z nim w roli głównej.

Najlepiej sprawdza się wówczas makaron z farszem. Można w tym celu kupić makaron canellone albo przypominający duże muszelki. Farsz musi być w odpowiedniej konsystencji żeby nie wypadać w trakcie podania i nie zniszczyć kształtu makaronu. Makaronowe muszelki prezentują się bardzo ładnie jeśli zapraszamy kogoś na obiad. Wypełniamy je mięsem mielonym z przyprawami oraz serem, polewamy sosem czosnkowym albo serowym tworząc przy tym smakowe doznanie. W wersji słodkiej można wypełnić makaron twarogiem z jabłkiem lub innymi owocami. Wersja taka będzie delikatniejsza i bardziej przypominająca orzeźwiający deser niż obiad.

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...