Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania. Medifire to zakład rehabilitacji i masażu na Białołęce oraz Tarchominie. Doświadczona kadra rehabilitantów, sprawdź.

PÓŁKA NA PRZYPRAWY

Bez przypraw ciężko wyobrazić sobie gotowanie. Dawniej, kuchnia polska słynęła z mnóstwa przypraw dodawanych do każdej potrawy w ilościach obecnie niewyobrażalnych. Przez jakiś czas używanie przypraw było w zaniku, aż teraz nastąpił ich ponowny powrót. Coraz śmielej sięga się w kuchni nie tylko po podstawowe dodatki typu sól, pieprz, papryka słodka, lecz po inne i nie raz egzotyczne dodatki. W związku z tym warto wygospodarować w kuchni miejsce, w którym będzie można trzymać przyprawy. Najlepiej aby półka na przyprawy znajdowała się blisko pieca i posiadała minimum pięć miejsc na słoiczki z przyprawami. Można mieć wówczas pod ręką te, których najczęściej używamy zamiast wędrować po całej kuchni w poszukiwaniu jednej.

Czasami w sklepach można znaleźć promocje kilkunastu przypraw z dołączoną do nich drewnianą półeczką, jeśli jednak nie uda się trafić na coś takiego bardzo dobre są metalowe koszyczki do zawieszenia na haczykach. Nie chyboczą  się, nie są zbyt szerokie i można bez problemu trzymać w nich zarówno słoiki z przyprawami jak i torebki.

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...