Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

DIETA 3D CHILI

Szukając odpowiedniej diety próbuje się najczęściej wielu wariantów. Czyta się jeszcze więcej próbując dobrać coś odpowiedniego oraz skutecznego. Obecnie jedną z najmodniejszych diet jest dieta 3D chili. Zakłada ona używanie do posiłków konkretnych przypraw, które stymulują przemianą materii doprowadzając tym samym do chudnięcia. Zdarzają się diety, w których nie wolno używać przypraw ta, jest ich całkowitym zaprzeczeniem. Należy jednak postępować według ściśle określonych zasad i łączyć przyprawy w taki sposób aby w pełni wykorzystać posiadane przez nie cechy. W związku z tym dzieli się przyprawy na trzy grupy (stąd nazwa 3D): czerwoną, żółta i zieloną. Czerwona grupa kojarzy się z przyprawami ostrymi: chili, papryka słodka oraz ostra. Przyśpiesza to przemianę materii w organizmie. Żółta grupa obejmuje kardamon, imbir, cynamon. Są to przyprawy odpowiedzialne zarówno za stymulację żołądka, jak i posiadające właściwości rozgrzewające. Zielona grupa jest łagodniejsza w porównaniu do poprzednich.

W jej skład wchodzą bazylia, mięta, oregano, które wspomagają jelita, nie podrażniają ich oraz stymulują funkcje trawienne. Łączenie przypraw według odpowiednich proporcji i według określonego jadłospisu pozwala schudnąć nawet do 8 kilogramów miesięcznie. Jadłospis dla diety 3D chili można zamówić lub przejrzeć na stronach internetowych związanych z odchudzaniem.

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...