Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

DHEA w diecie

DHEA jest hormonem odpowiadającym za dobrą kondycję fizyczną i umysłową. Najwyższe stężenie DHEA w organizmie występuje w latach 20. – 30. Następnie dochodzi do stopniowego zmniejszania się poziomu wspomnianego hormonu, z czym wiążą się określone konsekwencje zdrowotne związane z naturalnym procesem starzenia. DHEA jest dostępny w postaci suplementu diety. Jego stosowanie poleca się szczególnie mężczyznom powyżej 30. roku życia. Mogą go stosować także młodsi mężczyźni, ale nie przyniesie on im tak dużych korzyści. DHEA jest uznawany za preparat anaboliczny, jednak nie powoduje on negatywnych konsekwencji zdrowotnych, jak sterydy. Nie powoduje on żadnych skutków ubocznych. Stosując suplement diety DHEA można wspomóc budowę tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Z pozytywnego wpływu DHEA na proces redukcji masy ciała mogą skorzystać również kobiety. Jedynym przeciwwskazaniem do stosowania preparatu jest ciąża i okres laktacji.

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...