Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

ZJEŚĆ KRABA

Czasami marzy nam się odrobina luksusu w kuchni, a owoce morza w dalszym ciągu kojarzą się z luksusowym jedzeniem. Krewetki, kalmary, kraby powoli wchodzą do codziennego jadłospisu. Krewetki są stosunkowo łatwe do przygotowania jako element sosu do makaronów, nieco trudniejsze wydają się kraby. Oczywiście można je kupić i ugotować, ale nie każdy lubi je jeść w taki sposób. W takiej sytuacji można kupić paluszki krabowe i przygotować z nich sałatkę.

Jest to bardzo prosta i bardzo delikatna sałatka. Potrzeba do niej paczki paluszków krabowych, zielonego ogórka, jogurtu oraz przypraw. Ogórka należy zetrzeć na tarce o dużych oczkach. Paluszki pokroić drobno, chociaż nie za bardzo, mogą być niewielkie kostki lub paski. Mają one lekko czerwony kolor, wiec będą się wyróżniać na tle reszty składników. Mieszamy paluszki z ogórkiem, dodajemy łyżkę jogurtu naturalnego, jest smaczniejszy niż majonez. Doprawiamy solą i pieprzem, i gotowe. Sałatka jest szybka, prosta oraz bardzo orzeźwiająca. Doskonale sprawdza się w czasie upałów jako lekka przekąska.

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...