Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

Zabieg liposukcji

Zabieg liposukcji jest zabiegiem medycznym polegającym na usunięciu części tkanki tłuszczowej z organizmu. Wykonuje się go pod znieczuleniem i po wykluczeniu przeciwwskazań. Liposukcja jest nazywana często odsysaniem tłuszczu. Podczas operacji ilość adipocytów zostaje znacznie zredukowana, co gwarantuje trwałe rezultaty. W czasie diety dochodzi do zmniejszenia zawartości adipocytów, a ich ilość pozostaje taka sama. W konsekwencji po zakończeniu kuracji odchudzającej może dojść do ponownego przybrania na wadze. Zabieg liposukcji jest najczęściej wykonywany w obrębie pośladków, ud, talii i brzucha. Przeprowadza się go po wykonaniu badań. Liposukcja jest inwazyjną metodą redukcji tkanki tłuszczowej. Po jego przeprowadzeniu pacjent powinien ściśle przestrzegać zaleceń lekarza. Alternatywą dla liposukcji jest tak zwana liposukcja ultradźwiękami zaliczana do grona nieinwazyjnych zabiegów kosmetycznych.

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...