Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. whiteclinic.pl/usuwanie-kamienia-skaling/ Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

STOP SZKODNIKOM

Niestety miejsca gdzie jest jedzenie kuszą nie tylko ludzi, ale i różnego rodzaju insekty. Kuchnia jest wyjątkowo podatna na zagnieżdżenie się w niej mniejszych lub większych szkodników. Największe jakie mogą się przytrafić to myszy, chociaż jest to już obecnie rzadkość w blokach. Częściej zdarzają się uciążliwe mrówki, wołek zbożowy, mkliki mączne. Niezależnie od tego co znaleźliśmy w jedzeniu należy się jak najszybciej pozbyć z kuchni niechcianych lokatorów.

Przede wszystkim trzeba przejrzeć wszystkie posiadane zapasy i wyrzucić nawet te, w których nie znalazło się żadnych insektów. Mogą już znajdować się w nich jaja, z których dopiero coś się wykluje lub mogą być skażone w inny sposób. Wszystkie szafki należy przetrzeć octem w ramach dezynfekcji, a następnie na małym talerzyku wstawić do szafki prażoną kawę. Pozostawia się ją na godzinę. Po takim zabiegu warto jeszcze przemyć wszystkie półki olejkiem o zapachu, którego nie lubią wszelkie insekty: cytrynowym, lawendowym albo paczuli. Powinno to skutecznie zapobiec inwazji. Gdyby jednak się powtórzyła wówczas lepiej już sięgnąć w mocniejsze środki chemiczne.

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...