Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

ROŚLINY W KUCHNI

W zależności od położenia kuchni niektórzy mają w niej okno inni nie, dlatego nie wszyscy decydują się na posiadanie w kuchni roślin. Nie poleca się do kuchni od razu ozdobnych kwiatów, paproci czy kaktusów. Najlepsze są rośliny, które można jednocześnie wykorzystać w przygotowaniu potraw. Dlatego dobrym wyborem są wszelkiego rodzaju zioła, które można hodować w niewielkich doniczkach na parapecie. Mięta, rozmaryn, lubczyk, oregano nadają się do uprawiania w dobrych warunkach przez cały rok.

Zebrane zioła można używać zarówno na bieżąco, jak i zebrać do plastikowego pudełka i zamrozić żeby korzystać z nich w trakcie zimy. Nie trzeba wtedy uciekać się do kupnych ziół, których jakość bywa różna, za to można cieszyć się własną hodowla, która pięknie pachnie w całym pomieszczeniu.

Podobnie jak zioła można postarać się o własny szczypiorek sadząc cebulki, najpierw w wodzie, następnie w niedużej doniczce. Kwitnące zioła nie tylko będą przyjemnością smaku, ale także ozdobią monotonne kuchenne wnętrze.

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...