Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

PATELNA GRILLOWA – KONIECZNOŚĆ W KUCHNI

Zwykła patelnia w wyposażeniu kuchni staje się powoli przeżytkiem. Oczywiście, naleśniki

i jajecznicę trzeba smażyć na czymś co ma płaską powierzchnię, jednak obecnie najczęściej stosowana patelnia to patelnia grillowa. Jej popularność związana jest z modą na odchudzanie oraz utrzymanie odpowiedniej wagi. Taka patelnia nie wymaga użycia tłuszczu do smażenia, więc ogranicza automatycznie jego spożywanie. Do tego na patelni takiej z powodzeniem można przygotować nie tylko każdy rodzaj mięsa, ale także warzywa. Cukinia, brokuły, marchewka, pieczarki, wszystko na co mamy ochotę może zostać przygotowane, przysmażone odpowiednio z każdej strony i podane z grillowanym mięsem.

Ceny takich patelni wahają się w zależności od rozmiarów oraz firmy, z której pochodzą, jednak już za 40zł można zakupić odpowiednią. Na pierwszy rzut oka może się to wydać dużo, w końcu to tylko patelnia, jednak warto w nią zainwestować ze względu na walory zdrowotne oraz możliwość raczenia się grillowanymi przysmakami o każdej porze roku.

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...