Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. jak prowadzić marketing dla medycyny Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

NADŻERKA

Nadżerka jest często występującym kobiecym problemem. Wbrew obiegowym opiniom jest niezależna zarówno od wieku, jak i od tego czy kobieta rozpoczęła współżycie, czy nie. Mogą na nią zachorować bardzo młode dziewczyny, które ten etap życia mają dopiero przed sobą. Stąd poza zarażeniem związanym z odbywaniem licznych stosunków przyczyną nadżerki mogą być różnego rodzaju infekcje: grzybicza, wirusowa, stany zapalne które mogą rozwinąć się w nadżerce. Całe szczęście jest wykrywalna w czasie rutynowych badań ginekologicznych. Czasami kobieta nawet nie jest świadoma, że miała nadżerkę. Brak objawów nie kieruje jej do lekarza i nadżerka mija samoistnie. Nie są to jednak częste przypadki, dlatego nie można ignorować niepokojących objawów np. upławów. Nieleczona choroba może doprowadzić do tak poważnych komplikacji jak rak szyjki macicy. W związku z tym nie należy bać się leczenia, które polega głównie na obserwacji i przyjmowaniu dopochwowych tabletek. Zazwyczaj po stwierdzeniu nadżerki lekarz zaleci również wykonanie cytologii. Dzięki temu można upewnić się od razu, że w wyniku choroby nie pojawiły się żadne zmiany nowotworowe.

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...