Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

MOLE

Mole spożywcze to jedne z najbardziej uciążliwych insektów, jakie mogą zalęgnąć się

w kuchni. Pojawiają się nagle zmuszając do przeszukania całej kuchni w poszukiwaniu źródła problemu. Co gorsze, nie zawsze udaje się źródło znaleźć, ponieważ fakt pojawienia się moli nie oznacza, że mamy u siebie ich gniazdo.

Mole potrafią znaleźć się w domu razem z zakupami lub przywędrować z sąsiedniego mieszkania, podobnie jak w przypadku mrówek. Rozwiązanie problemu z nimi jest ciężkie, gdyż trzeba przeszukać całą kuchnię zaglądając do wszystkich opakowań i w każdy zakamarek. Rzeczy, w których dostrzeże się mole należy niezwłocznie wyrzucić. Wytrzeć wszystkie półki z resztek jedzenia, które mogło na nie spaść, wyczyścić z okruszków i zdezynfekować półki octem. Jeśli to za mało można rozłożyć w szafkach plastry na mole, chociaż w kuchennych półkach bywają one nieporęczne. Dla pewności, że mole nie pojawią się ponownie można w szafkach umieścić woreczki z lawendą, której zapachu mole nie tolerują. Zapewnimy sobie nie tylko bezpieczeństwo przed insektami, ale także ładny zapach w całej kuchni.

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...