Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

MIKROFALÓWKA – TAK CZY NIE

Niektórzy nie wyobrażają sobie bez niej życia, gdyż zdecydowanie ułatwia nie tylko podgrzewanie potraw, ale i rozmrażanie produktów. Jednak podobnie jak inne urządzenia ma swoich przeciwników.

Mikrofalówka to z pewnością wygodna, zwłaszcza dla osób, których tempo życia lub praca nie pozwala na ugotowanie czegoś w tradycyjny sposób. Większość gotowych produktów w sklepach jest przygotowana specjalnie na odgrzewanie w mikrofalówce, więc wystarczy 15 minut aby obiad był gotowy. Szybko i łatwo, ale czy zdrowo, to już inna sprawa. Przeciwnicy zajmowania miejsca w kuchni przez mikrofalówkę twierdzą, że nie tylko wyzwala ona szkodliwe promieniowanie, ale wręcz uczy niezdrowo jeść. To co w niej przygotujemy nie będzie raczej pełnowartościowym obiadem, lecz czymś przypominającym fast foody, a nie zawsze w najlepszym wykonaniu.

Mikrofalówka jest przydatnym wyposażeniem kuchni do rozmrażania i podgrzewania, jednak nie powinno się jej nadużywać, bowiem jedzenie specjalnie dla niej nie dostarcza pełnych wartości odżywczych. Źródło: http://rezerwacjaturystyczna.pl/

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...