Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

Liposukcja laserowa – na czym polega?

Liposukcja laserowa jest zabiegiem medycyny estetycznej umożliwiającym redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg wymaga zastosowania lipolasera, a jego celem jest rozbicie komórek tłuszczowych. Adipocyty pod wpływem wiązki laserowej uwalniają cząsteczki tłuszczów. W konsekwencji dochodzi do powstania oleistej cieczy. Zostaje ona usunięta z organizmu poprzez wykonanie drobnych nacięć na skórze. Liposukcja laserowa jest inwazyjną metodą redukcji tkanki tłuszczowej. Podczas jednego zabiegu można usunąć do 3,5 litra tłuszczu. Jedna operacja trwa przez około 60 minut. Zabieg liposukcji laserowej jest wykonywany przeważnie w znieczuleniu miejscowym. Jedynie w niektórych wypadkach stosuje się znieczulenie ogólne. Liposukcja laserowa jest alternatywą dla liposukcji przeprowadzanej tradycyjną metodą. Trzecim sposobem na usunięcie tkanki tłuszczowej jest liposukcja laserowa. Charakteryzuje się ona tym, że jest nieinwazyjna i pomaga usunąć mniej tkanki tłuszczowej w porównaniu z liposukcją laserową oraz liposukcją przeprowadzaną w tradycyjny sposób.

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...