Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

KUCHNIA WŁOSKA – PROSTA I ZDROWA

Kuchnia włoska kojarzy się przede wszystkim ze spaghetti oraz z pizzą. Oba przysmaki

są znane i lubiane, oraz chętnie powielane na całym świecie. Pomimo sosów, które przykrywają makarony jest uznawana za bardzo zdrową. Sam makaron nie jest tuczącym produktem, a przygotowane na bazie naturalnych składników sosy, mogą nie przydawać nam aż tyle wagi jak straszą magazyny o dietach.

Włoskie dania opierają się na naturalnych produktach i używaniu wielu ziół. Oregano, bazylia, różne rodzaje kopru, czosnek i oliwa z oliwek to podstawowe składniki tej kuchni. Dzięki nim jest tak wyjątkowa i chętnie stosowana, zarówno w restauracjach, jak i w prywatnych domach. Dzieje się to na korzyść sposobu gotowania każdego, ponieważ zmusza do używania często ignorowanych przypraw oraz poszerzaniu swoich kulinarnych horyzontów. Budzi chęć do eksperymentowania i spędzania więcej czasu w kuchni nad tworzeniem własnych zestawów smakowych na bazie poznanych lub znalezionych w Internecie przepisów. Źródło: http://rezerwacjaturystyczna.pl/

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...