Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

Ketony malinowe na odchudzanie

Ketony malinowe są polifenolami roślinnymi, które występują w owocach malin, stąd ich nazwa. Jeszcze do niedawna wykorzystywano je przede wszystkim w przemyśle perfumeryjnym i kosmetycznym. Obecnie stały się one także cennym składnikiem suplementów diety. Ketony malinowe powodują wzrost stężenia adiponektyny w organizmie. Hormon odpowiada głównie za kontrolowanie metabolizmu oraz za regulowanie poziomu glukozy. Suplement diety pomaga obniżyć ciśnienie krwi i ma korzystny wpływ na obniżenie poziomu tkanki tłuszczowej. Wyższy poziom adiponektyny przyczynia się także do obniżenia stopnia otłuszczenia wątroby i poprawy wyników leczenia cukrzycy typu II. Ketony malinowe łagodzą również uciążliwe objawy miażdżycy. Ketony malinowe wywołują zwiększoną sekrecję noradrenaliny, która stymuluje proces lipolizy sprzyjając stopniowemu zmniejszaniu tłuszczowej masy ciała. Zwiększone stężenie adiponektyny w organizmie przyczynia się do spalania tłuszczów, co zostało udowodnione badaniami naukowymi przeprowadzonymi w Japonii w 2005 roku

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...