Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

Hoodia Gordonii i supersanty apetytu

Hoodia Gordonii jest rośliną, która pochodzi z rejonów południowej części Afryki. Należy ona do rodziny kaktusowatych. Wyciąg z Hoodia Gordonii wykorzystuje się do produkcji preparatów wspomagających proces odchudzania. Hoodia Gordonii zawiera tak zwane supersanty apetytu, które hamują łaknienie poprzez oddziaływanie na podwzgórze. Preparaty zawierające ekstrakt z kaktusa są bezpieczne dla zdrowia. Naturalne związki organiczne znane także jako P57 nie powodują skutków ubocznych, jeżeli preparat jest dawkowany zgodnie z zaleceniami. Nie powinno się stosować preparatu częściej niż dwa razy dziennie. Hoodia Gordonii sprzyja utracie masy ciała, ponieważ utrzymujące się uczucie sytości zapobiega podjadaniu między posiłkami oraz przejadaniu się. W efekcie dochodzi do zmniejszenia dziennego spożycia kalorii. Suplementy diety zawierające ekstrakt z rośliny Hoodia Gordonii są polecane szczególnie osobom zmagającym się ze znaczną nadwagą i otyłością. Źródło: http://formika-travel.pl/

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...