Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

FUNKCJONALNA KUCHNIA

Kuchnia, z której będziemy na co dzień korzystać powinna być nie tylko urządzona tak żeby nam się podobać, ale przede wszystkim funkcjonalnie. Co to znaczy funkcjonalna kuchnia? To takie miejsce, w którym nie poszukujemy ciągle tego co akurat jest nam potrzebne, ponieważ wszystko ma swoje miejsce. Najgorsze co może być to kręcić się po kuchni, ze skwierczącą patelnią w ręku i zastanawiać gdzie można ją postawić lub gdzie znajduje się łyżka, którą można przemieszać przygotowywaną potrawę.

Dlatego przed urządzeniem kuchni dobrze jest zastanowić się czego używamy najczęściej, co może przydać się gdy staniemy w pobliżu pieca, a co gdy staniemy przy szafce, na której jednocześnie możemy pokroić składniki do obiadu. Pod ręką przy piecu powinna być półka na przyprawy żeby nie szukać ich później w innych szafkach, sprzęt do mieszania, ścierka na wszelki wypadek. W pobliżu przyda się szafka na sztućce, natomiast nad zlewem półka na kubki i ewentualnie talerze. Po umyciu i wysuszeniu można je od razu odkładać zamiast wędrować z porcelaną po całym pomieszczeniu ryzykując rozbicie całej zastawy. Źródło: http://rezerwacjaturystyczna.pl/

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...