Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Ból zęba Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. elektrochirurgia dermatologiczna łódź Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

Dieta jednodniowa

Dieta ta jest przeznaczona dla tych, którzy chcą szybko zrzucić zbędne kilogramy. Dzięki zastosowaniu tej diety pozbędziemy się kilograma w ciągu jednego dnia. Dieta zakłada spożywanie przez cały dzień jedynie płatków owsianych gotowanych na mleku. W ciągu dnia jemy piec porcji. Płatki przygotowujemy z 6- łyżek płatków owsianych i 2 l chudego mleka. Jemy od 8 rano co trzy godziny. Możemy do owsianki dodać dwie łyżki otrębów owsianych. Płatki są sycące i osoby stosujące tą dietę nie powinny czuć w ciągu jej stosowania głodu. Nie pijemy napojów o dużej zawartości cukru. Kawę pijemy bez cukru a z odrobinką mleka. Możemy pić wodę lub herbatki ziołowe. Dzięki otrębom usuniemy z organizmu złogi tłuszczowe z naczyń krwionośnych. Obniżymy również poziom złego cholesterolu i usprawnimy pracę jelit. Źródło: http://agroturystykapoznan.pl/

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...