Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

DIETA DOMOWA

W Internecie diet jest do wyboru aż za dużo. Dieta dla alergików, dla wegetarianów, z kapusty, buraczana, bez mięsa, bez nabiału. Ciężko zdecydować się na jedną, zwłaszcza jak nie jesteśmy pewni czy wytrwamy przy restrykcyjnych zaleceniach w niektórych. Na każdego wybrana na stronie internetowej dieta może zadziałać inaczej, dlatego najlepiej przed przystąpieniem do odchudzania siąść i zastanowić się co najbardziej nam pasuje. Co lubimy jeść, a czego nie. Czego jemy za dużo, a czego za mało. Co pijemy, a co powinniśmy pić. Jak wygląda nasz dzień i czy da się do niego dostosować posiłki. Wówczas nie trzeba nawet sięgać po gotowe diety, lecz samodzielnie zadbać o swoje pożywienie. W sklepach znajduje się dużo produktów o niskiej zawartości tłuszczu – przerzućmy się na nie. Wodę pijmy częściej, miejmy przy sobie butelkę z wodą, która zagłuszy ochotę na sięgnięcie po słodką przekąskę. Jednym ze sposobów na domowe schudnięcie i zdrową domową dietę jest także rezygnacja ze smażenia potraw. Przerzucenie się na gotowanie albo grillowanie mięsa oraz warzyw znacznie poprawia jakość spożywanych posiłków, ale przez wszystkim pozwala zrzucić zbędne kilogramy niemal bez wysiłku. Źródło: http://hotel-daniel.pl/

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...