Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

DIETA A SEKS

Chociaż niektórzy w to nie uwierzą dieta i seks są powiązane. Zbędne kilogramy, ociężałość spowodowana złym odżywianiem sprawiają, że traci się ochotę na współżycie. Nie akceptując swojego ciała automatycznie nie chcemy odkrywać go przed innymi. Dlatego w trosce o swoje życie seksualne warto zacząć od utraty zbędnych kilogramów. Najlepiej zrobić to przy pomocy diety i ruchu. Ruch nie musi być ciężkimi ćwiczeniami na siłowni. Wystarczą codzienne spacery albo jazda na rowerze. Dieta z kolei powinna być stosowana z rozwagą, bez głodówek, które wycieńczą organizm, ale nie sprawią, że wzrośnie apetyt na seks. Jeśli waga jest prawidłowa, wtedy dobrze ją utrzymać, lecz dostarczać także ciału tego, co wpływa pozytywnie na libido. Trzeba jeść więcej produktów bogatych w kwasy Omega 3, w tym ryby, wpływające pozytywnie na system nerwowy. Poza rybami można znaleźć go także w warzywach, w tym w czosnku. Czosnek jest odpowiedzialny także za ukrwienie narządów płciowych. W przypadku kobiet istotne jest jedzenie większej ilości magnezu aby zwiększyć ochotę na seks. Można jeść w tym celu czekoladę, najlepiej gorzką, która zawiera go bardzo dużo. Dodatkowo czekolada jest traktowana jak afrodyzjak, więc z gorzkiej kostki warto zrobić sobie drobny deser.

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...