Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

Czym jest synefryna?

Synefryna jest substancją pochodzenia naturalnego. Obecnie pozyskuje się ją z gorzkiej pomarańczy. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy bogaty w synefrynę jest jednym ze znanych środków wspomagających odchudzanie. Synefryna uchodzi za naturalny i bezpieczny zamiennik efedryny, której stosowanie zostało zabronione. Charakteryzuje się działaniem pobudzającym oraz skutecznie poprawia on wydolność organizmu. Naturalna substancja pobudza też przemianę materii i zmniejsza apetyt. Długotrwałe stosowanie preparatu może być jednak szkodliwe. Synefryna jest niebezpieczna w połączeniu z kofeiną i guaraną. Warto zwrócić uwagę na skład preparatu przed zakupem i rozpoczęciem suplementacji. Synefryna nie powinna być stosowana przez dzieci i młodzież poniżej 18. roku życia. Substancja aktywna nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży oraz przez kobiety w okresie laktacji. Gorzka pomarańcza jest często łączona z zieloną herbatą. Preparat charakteryzuje się silnym działaniem termogenicznym.

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...