Zapraszamy
Jak ważne jest nasze zdrowie i odżywianie wie każdy człowiek który dba o siebie i swoją rodzinę. Nie są to sprawy banalne. Każdy z nas chciałbym długo żyć i być zdrowym. To nie tylko nasze szczęście ale naszej rodziny. Pocieszające jest to, że w ostatnich latach rozwija się kultura zdrowego odżywiania i uprawiania sportu. To daje radość dla lekarzy i ludzi zajmujących się zdrowiem. Staramy się gotować i jeść rzeczy nie przetworzone. Rozwijają się kluby sportowe i karty sportowe które powodują że Polacy chętnie uprawiają sporty. metanabol bałkan Na naszej stronie znajdziesz porady przede wszystkim dotyczące zdrowia i rozsądnego odżywiania.

BIAŁKOWE ODCHUDZANIE

Sporo jest diet, które opierają się na jednym, głównym składniku. Niestety, właśnie te diery są najczęściej najbardziej szkodliwe dla organizmu. Dają co prawda widoczne efekty, jednak ich utrzymanie jest znacznie trudniejsze niż w przypadku diet opartych na jedzeniu wszystkiego, ale w rozsądnych ilościach.

Dieta białkowa jest jedną z bardziej wyniszczających diet. Podzielona jest na kilka faz. W pierwszej jada się tylko i wyłącznie produkty białkowe tj. mięso, nabiał, jajka. W kolejnej fazie wprowadza się stopniowo warzywa, natomiast w trzeciej fazie, która zazwyczaj trwa trzy miesiące można pokusić się o produkty zbożowe. Jeśli jednak zastosowało się tę dietę należy pamiętać, że już do końca życia przynajmniej raz w tygodniu trzeba będzie zastosować jedzenie tylko białek.

Dieta ta jest uznawana za szkodliwą ze względu na ograniczenie się do pewnych produktów i wyłączenie z nich innych. Dieta białkowa jest szczególnie uboga w owoce przez co organizm pozbawiony jest części mikroelementów i niezbędnych składników, które są mu potrzebne do odbudowy.

Skomentuj materiał

Musisz być zalogowany żeby móc skomentować.

Krótko o nas
W ostatnim czasie gotowanie stało się bardzo modne. Nie tylko ze względu na fakt, że chcemy się zdrowo odżywiać, ale także ze względu na zdrowy styl życia i modę. Tak jak kiedyś po programie taniec z gwiazdami ludzie zaczęli uczyć się tańczyć i chodzić na kursy, tak teraz po programie masterchef i wielu innych programach kulinarny pół narodu uczy się gotować. Można to odebrać jako pozytywny sygnał. Taka kultura wychowania i nauka jest istotna dla każdego człowieka od najmłodszych lat. Nawet dla dziecka jest to istotne gdyż tylko tam możemy mu wpoić jedzenie w domu czy zdrowie kanapki a nie fastfoody. Problem ten tyczy się szczególnie osób dorosłych które nie zdrowo jedzą i prowadzą tryb życia w pospiechu. Dzięki naszej stronie, a także każdej innej w tej tematyce staramy się wpoić te zasady.
Sonda

Jak się odchudzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...